Twoja przeglądarka nie obsługuje Canvas

Folder Kongresu Kultury Pomorza Zachodniego

Folder Kongresu Kultury Pomorza Zachodniego

Folder Kongresu Kultury Pomorza Zachodniego dostępny do pobrania.

Fotorelacja z Kongresu Kultury Pomorza Zachodniego

Fotorelacja z Kongresu Kultury Pomorza Zachodniego

Pierwszy Kongres Kultury Pomorza Zachodniego za nami. Dwudniowe spotkanie w Szczecinie było pierwszą tak szeroką dyskusją o kulturze w regionie i nie tylko. Wiele godzin debat, mnóstwo okazji do wymiany poglądów, pomysłów oraz wizji z pogranicza kultury, gospodarki i nauki. Przed podsumowaniem merytorycznym Kongresu czas na przypomnienie atmosfery panującej w salach panelowych, ale również podczas wydarzeń towarzyszących. Poniżej zamieszczamy zestaw ponad 40 zdjęć. (Źródło zdjęć: materiały organizatora)

Konferencja prasowa w Zamku Książąt Pomorskich

Konferencja prasowa w Zamku Książąt Pomorskich

Wczoraj o godz. 11.00 odbyła się w Sali Anny Jagiellonki Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie konferencja prasowa, na której przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego i instytucji zaangażowanych w organizację Kongresu opowiadali o swoich zamierzeniach. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z konferencji. Autorem materiału wideo jest Telewizja Pomerania.

Spektakl Opery na Zamku dostępny dla wszystkich chętnych

Spektakl Opery na Zamku dostępny dla wszystkich chętnych

Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem przedstawieniem „Operetki czar” będzie je mógł obejrzeć każdy – za symboliczną cenę 5 zł. Dochód z biletów zostanie przeznaczony przeznaczy na pomoc dla Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci.

Koncert-spektakl „Hamburg” w ramach cyklu „Regaty Barokowe"

Koncert-spektakl „Hamburg” w ramach cyklu „Regaty Barokowe"

Zapraszamy uczestników Kongresu do poznania legendarnej historii opiewającej męstwo piratów Braci Witalijskich. Spektakl będzie okazją do podziwiania tańców historycznych, zajrzenia do portowej tawerny, a wszystko za sprawą solistów Baletu Sotto le Stelle oraz zespołu Consortium Sedinum.

Zamknięcie panelu rejestracyjnego

Rejestracja uczestników zakończona

Szanowni Państwo, zakończyliśmy rejestrację uczestników.